YILMAZ: İSTİFA ETMEK HALKA HİZMETTİR!

Siyaset 17 Aralık 2021 11:26
Videoyu Aç YILMAZ: İSTİFA ETMEK HALKA HİZMETTİR!
A
a

CHP Ankara Sincan İlçe Başkanı Ömer Yılmaz, kötü giden ekonominin bedelini halkın ödediğini belirterek, “Artık ülkeyi yönetemeyenlerin yapacağı en büyük hizmet istifa etmektir” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sincan İlçe Başkanı Ömer Yılmaz, TL'nin Dolar ve Euro karşısında değer kaybetmesi ve iktidarın uyguladığı ekonomik politikalarla ilgili açıklamalarda bulundu.
Türk Lirasının bir çok para birimi karşısında değer kaybetmesinin asıl nedeninin yanlış ekonomik politikalar olduğuna vurgu yapan Yılmaz, iktidarı eleştirerek, “Türk Lirası Bulgar Levası karşısında bile değer kaybediyor. Fakat halkımız sadece Dolar ve Euro’yu takip edebiliyor. Aslında bu tablonun dışına baksak tüm gerçekleri salt bir şekilde görebiliriz. Ülkeyi artık yönetemeyenlerin en büyük hizmeti istifa etmektir. Koltuk sevdaları nedeniyle seçimden kaçıyorlar. Halk her geçen gün fakirleşiyor. Ama ekonomi kitabı yazanlar dış güçleri suçluyor. Mazlumların, yoksullaşan halkımızın tek umudu CHP. Kaçtıkları sandıkta halk hesap soracak" dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat