TDP’Lİ HAKAN MALGAF’TAN TIP BAYRAMI MESAJI

Genel 14 Mart 2022 09:07
Videoyu Aç TDP’Lİ HAKAN MALGAF’TAN TIP BAYRAMI MESAJI
A
a

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Adana İl Başkanı Hakan Malgaf, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

TDP Adana İl Başkanı Hakan Malgaf mesajında: “Sosyal devlet anlayışının en önemli unsurlarından birisi; sağlık hizmetlerinin gereği gibi yerine getirilmesidir.

Sağlıklı hayat, insanların vazgeçemeyeceği temel bir haktır. Etkin ve kaliteli bir sağlık sistemi, nitelikli bir toplumun en önemli şartıdır.

Her şartta büyük özveriyle, heyecanla görev yapan, kendisini "insana hizmet" ilkesine adamış doktorların ve sağlık personelinin bütün çabası, insanların sağlığını korumaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle sağlıklı nesiller için ülkemizin her karış toprağında özellikle koronavirüs sürecinde yakından şahit olduğumuz canla başla çalışan, sağlıklı bir toplum, temennisi ile gece gündüz demeden fedakârca sağlık hizmeti sunan, yaşamımızı emanet ettiğimiz tüm hekimlerimizin ve sağlık personelimizin 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutluyorum. Aileleri ile birlikte sağlıklı, huzurlu bir hayat sürmelerini diliyorum” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat