CHP’Lİ YILMAZ’DAN ERDOĞAN’A “CHP’Lİ BELEDİYELERE İFTİRA ATACAĞINIZA ÖRNEK ALIN”

Siyaset 24 Aralık 2021 12:12
Videoyu Aç CHP’Lİ YILMAZ’DAN ERDOĞAN’A “CHP’Lİ BELEDİYELERE İFTİRA ATACAĞINIZA ÖRNEK ALIN”
A
a

AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan CHP'li belediyeleri hedef aldı. Erdoğan’ın sözlerine CHP Sincan İlçe Başkanı Ömer Yılmaz yanıt verdi.

AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kızılcahamam'da düzenlenen "Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı"nda açıklamalarda bulundu. Erdoğan, "CHP'ye geçen belediyelerin şehirlerimize nasıl ağır maaliyetler getirdiğini hep birlikte görüyoruz" dedi.
“İFTİRA ATARAK MİLLETİ KARŞINIZA ALIYORSUNUZ”
Bu sözlere CHP Sincan İlçe Başkanı Ömer Yılmaz’dan yanıt geldi. Başkan Yılmaz şöyle dedi:
“Ülkeyi yönetemeyen Erdoğan ve kadroları, bu becerilerini yitirdikleri gibi, yönetenlere de halkın bağrına bastıklarına da iftira atmadan duramıyor. Sayın Erdoğan, siz kendi belediyelerinizi bir bir metal ağırlığı diyerek görevden aldınız. Şehirlerde vatandaşların seçtiği insanların iradesini yok saydınız. Ancak şunu anlamadınız. Sorun belediyeler olduğu kadar sizdiniz. Bugün o metal ağırlığı, mental ağırlık sizin şahsınızın üzerinizde 84 milyon tarafından görülüyor, hissediliyor. O yüzden de vatandaşlarımız kendilerini çok daha iyi yönetebilecek yeni arayışlara yöneldi, bu ışığı da Millet İttifakı’nın CHP’nin belediye adaylarında gördü ve onları seçti. Şimdi siz, halkın seçtiği belediye başkanlarına, CHP’li belediyelere iftira atarak milleti karşınıza alıyorsunuz. Giderayak bunu yapmayın. CHP’li belediyelere iftira atacağınıza örnek alsaydınız bugün belki şansınız olabilirdi. Ancak yanlışı yanlışla kapamaya devam ediyorsunuz ve bu da sizin, partinizin siyasi sonunuzu getirecek. Çünkü millet her şeyin farkında. Geliyor gelmekte olan.”
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat