Başkan Yavuz Tıp Bayramını Kutladı

Genel 14 Mart 2022 08:54
Videoyu Aç Başkan Yavuz Tıp Bayramını Kutladı
A
a

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bağlar İlçe Başkanı Recep Yavuz, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Yavuz, "İnsanların daha sağlıklı ve huzurlu yaşam sürmelerini amaçlayan tıp bilimi, her geçen gün gelişme göstermektedir. Halkımızın daha sağlıklı bir hayat sürmesini sağlamak, toplumsal refahın artmasına önemli katkı sunmaktadır.

Nitelikli bir yaşam sunmayı ilke edinerek her şartta büyük bir emek ve özveriyle hizmet veren sağlık çalışanlarımız, insanlarımızın sağlıklı bir yaşam sürmeleri için her türlü gayreti göstermektedir. Hal böyle iken doktorlarımıza yönelik sarf edilen çirkin sözler karşısında sessiz kalmayacağız.

Doktorlarımızın haklı taleplerini desteklediğimizi belirtmek istiyorum. Zor şartlarda görevlerini yerine getirmek ve gece gündüz çalışarak halkımız için bizler için özveri ile çalışan doktorlarımızın yanındayız" diyerek,  "Bu duygu ve düşüncelerle insan sağlığının korunmasında, mesleklerinde gösterdikleri özveri ve fedakarlıkları için tüm hekimlerimizin ve sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramını kutluyor, meslek hayatlarında kendilerine başarılar diliyorum" dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat