Başkan Tellioğlu Tıp Bayramını Kutladı

Siyaset 13 Mart 2022 19:15
Videoyu Aç Başkan Tellioğlu Tıp Bayramını Kutladı
A
a

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Payas İlçe Başkanı İlter Tellioğlu, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Karşılıksız hizmet ve fedakârlık isteyen mesleklerin başında hekimliğin geldiğini belirten Tellioğlu, “Herkesin kaliteli sağlık hizmetlerinden yararlanmasının nitelikli bir toplumun en önemli şartı kabul edildiği günümüzde, insanı yaşatmayı ve insanlığa daha sağlıklı bir yaşam sunmayı amaç edinen hekimlerimiz, insanların kaliteli ve mutlu yaşam sürmelerini sağlayarak, toplumsal refahın artmasına önemli katkı sunmaktadırlar” dedi.

AKP iktidarı tarafından doktorların ezilmek istendiğini ve iktidarın beyin göçünün önüne geçmesi gerekirken, bu yolu açmaya çalıştığını belirten başkan Tellioğlu, "doktorlarımız haklı olduğu talepleri vardır.

AKP iktidarı bu talepleri yerine getirmek yerine onları ülkelerinden kovmak istemiştirler. Erdoğan söylediği bu sözler ile doktorlarımızı istemediğini belirtmiştir. Seçim günü geldiğinde bu şımarıklıkların hesabı sorulacak ve gidecek olan kendisi olacaktır" dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat